PŘEDSTAVENÍ KAPEL

ADONAI

chvály celý první den, 4. 7., večer od 18:30 koncert

Kapela Adonai začala hrát před osmi lety jako chválicí skupina v Křesťanském sboru v Českém Těšíně. Od té doby má za sebou nesčetně koncertů, dvě turné po ČR a dvě alba autorských chval. V současnosti natáčí album třetí.

Vizí kapely je přinášet nové české chvály. „Měli bychom před Boha předstupovat se srdcem českým, s chválou, která vychází z našich situací, z našich církví, z naší historie,“ říká frontman kapely Jakub Pípal. Členové skupiny touží po tom, aby se Bůh při chválách dotýkal lidí, kteří ho znají, i těch, kteří ho neznají, a aby byla křesťanská tvorba slyšet a vidět i mimo zdi kostelů. 

Skupina hraje v tomto složení: Jakub Pípal (kytara, zpěv), Jakub Zabystrzan (baskytara), Gabriela Witosová (bicí), Natálie Koutecká (zpěv)

Více informací najdete na webu kapely: https://www.kapelaadonai.com/

IRIAHITS

Kapela IriaHits vznikla v roce 2019, slouží pravidelně na bohoslužbách a konferencích. Skupinu založil Jiří Jelínek, dlouholetý vedoucí kapely Worship Vision.

Všichni členové jsou si plně vědomi svého duchovního postoje uctívání Ježíše, naplněni vděčností a touhou po jeho moci. Jednotliví hudebníci mají ve službě bohaté zkušenosti a při společné práci se je snaží co nejlépe zúročit. Repertoár IriaHits je složen zvláště ze světově známých chvalozpěvů, skupina se ve větší míře zaměřuje na radostné, povzbudivé, nadějné písně.

Členy IriaHits jsou Jiří Jelínek, Šimon Sajner, Lucie Motošická a Zdeněk Burda.