PŘEDSTAVENÍ KAPEL

Mozaika Worship

chvály celý první den (1. 7.), druhý den (2. 7.) na začátku každého bloku

Kapela Mozaika Worship vznikla spojení dvou chválících týmů Citadela 365 (2001) a Jedním srdcem (2011) v roce 2015 a můžete se s ní setkat na bohoslužbách KS Mozaika Hradec Králové i nedělních shromážděních, nadsborových akcích či večerech chval na dalších místech v ČR. Produkci kapely odráží i live CD z vedení chval na Awakening Europe Prague 2017 v Tip Sport Aréně, nebo videonahrávky na YouTube.

Společnou touhou členů kapely je vzdávat Pánu chválu s přirozenou opravdovostí a současným zvukem tak, abychom mohli se všemi, kteří se chtějí takovým způsobem Bohu přiblížit, zakoušet Jeho přítomnost.

Členové kapely Mozaika Worship: Ivan Růžička (kytary, zpěv), Ondřej Baloun/alt. Milan Makový (klávesy), Jiří Špaček (kytary), Jiří Kosinka/alt. Karel Růžička (baskytara), Richard Beníšek/alt. Pavel Rak (bicí), Tomáš Feldman (perkuse), Mirka Mrkáčková (housle), Kateřina Růžičková a Simona Růžičková (zpěv).

Více informací najdete na webu kapely: https://www.mozaika.hk/worship, kapelu si můžete poslechnout na jejím youtube profilu https://www.youtube.com/@mozaikaworship3760/videos

Miroslav Grunsberg s kapelou

Večerní chvály 2. 7., ranní chvály 3. 7.

Mirek Grunsberg vede chvály každý týden v Domě modlitby v Praze již přes 20 let.
Chvála Hospodinu pro něj znamená něco tak důležitého, jako je dýchání. Nejraději zůstává
v improvizaci, kdy se střídá čas odpočinku s časem proklamací, vyznáváním, nebo
vyzpíváváním Božího slova. V tento čas také přichází nová inspirace pro psaní nových písní.

Spolupracuje s mnoha hudebníky, nejčastěji s hudebním týmem s kterým bude i na této konferenci: Ondřej Malina (el. kytara), Jéňa Pospíšil (basa), Dan Kyzlink (klávesy), Filip Šedivý (bicí).